Redakcja

 

Skład Redakcji OldCamera.pl:

 

aga10

 

Redaktor naczelny i wydawca:

Agnieszka Czarkowska-Krupa
Dr nauk humanistycznych UJ, wykładowca, autorka książki Paraboliczność w polskiej prozie historycznej lat 1956 – 1989 (Semper, 2014). Miłośniczka kina i literatury; publikowała w pracach zbiorowych, czasopismach naukowych(np. “Ruch Literacki”, “Tekstualia”, “Zeszyty Naukowe KUL”) i w portalach internetowych.

 

 

Redaktor: Kinga Redlińska

Studentka filmoznawstwa oraz absolwentka międzynarodowych studiów kulturowych na Uniwersytecie Łódzkim. Uczestniczka programu Akademia Polskiego Filmu. Głównym obszarem jej zainteresowań jest złota era Hollywood.

Redaktor: Anna Barańska

Studentka Wiedzy o Teatrze na warszawskiej Akademii Teatralnej. Interesuje się teatrem i historią filmu. Brała udział w krótkim kursie z produkcji filmowej odbywającym się w Warsztacie Warszawskim. Obecnie współpracuje ze Studio Filmowym “EGoFILM”.

Redaktor: Paula Apanowicz

Studentka Filozofii na Uniwersytecie Gdańskim. Pasjonuje się szeroko pojętą kulturą i sztuką, a w szczególności literaturą i kinem – zwłaszcza w wykonaniu Alfreda Hitchcocka.

Osoby współpracujące z Redakcją:

Filip Chrzuszcz

Student Kulturoznawstwa ze specjalnością “Teksty Kultury” na UJ. Interesuje się wieloma rodzajami sztuki, jednak jego największą pasją są filmy każdego rodzaju i z każdej epoki.

 

Kontakt: starekino@oldcamera.pl

 

Projekt logo: Michał Piętoń

Projekt i wykonanie strony: Łukasz Krupa

 

ISSN 2543-4020

Portal wpisany do Rejestru Dzienników i Czasopism pod Nr Rej. Pr. 3003

Sąd Okręgowy w Krakowie, Wydział I Cywilny

 

Wydawca: Agnieszka Czarkowska-Krupa

 Miejsce wydania: Kraków