Regulamin korzystania z serwisu OldCamera.pl

Regulamin korzystania z serwisu OldCamera.pl

1.OldCamera.pl to autorski serwis dostępny pod adresem internetowym: https://oldcamera.pl/. Nazywany jest on dalej w regulaminie: Portalem, Serwisem, Stroną oraz OldCamera.pl. Użytkownik to każda osoba, która korzysta ze strony internetowej OldCamera.pl. Redakcja oraz Administratorzy to osoby zarządzające formalną i merytoryczną zawartością portalu.

2.Regulamin wskazuje zasady korzystania ze strony OldCamera.pl przez Użytkowników. Użytkownicy są zobowiązani do przestrzegania reguł zawartych w Regulaminie.

3.Redakcja oświadcza, że logo oraz teksty artykułów zawartych na portalu OldCamera.pl są wyłączną własnością serwisu i podlegają ochronie praw autorskich. Jakiekolwiek wykorzystanie obecnych na stronie materiałów bez zgody właścicieli serwisu jest zabronione.

4.OldCamera.pl dopuszcza możliwość publikacji treści zawartych na stronie pod warunkiem wyraźnego zaznaczenia cytatu i źródła artykułu jako OldCamera.pl.

5.Usługi serwisu dla Użytkowników obejmują możliwość przeglądania zasobów Portalu, możliwość komentowania poszczególnych artykułów oraz możliwość kontaktu z Redakcją OldCamera.pl.

6.Redakcja zastrzega sobie prawo do decydowania o zawartości Serwisu oraz moderowania komentarzy. Wszystkie komentarze zawierające treści wulgarne, pornograficzne, propagujące przemoc, faszyzm, rasizm i dyskryminację, naruszające godność innych osób, a także w jakikolwiek sposób sprzeczne z prawem będą przez Redakcję usuwane.

7. Administratorzy nie ponoszą odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody wyrządzone osobom trzecim, powstałe na skutek sprzecznego z Regulaminem korzystania z Serwisu przez Użytkowników.

8.Administratorzy zastrzegają sobie prawo do wykorzystania Serwisu do prowadzenia działalności komercyjnej i reklamowej wśród Użytkowników, zwłaszcza do zamieszczania na Portalu reklam i innych elementów promocji towarów i usług.

9.Administratorzy zastrzegają sobie prawo do korzystania z technologii cookies w celu sprawnego funkcjonowania Serwisu.

10.Redakcja zastrzega sobie prawo do jednostronnej zmiany obecnego regulaminu.