OldCamera.pl wkracza na PATRONITE!

Patronite - Oldcamera.pl

Drodzy Czytelnicy! Od teraz działalność portalu OldCamera.pl można wspierać finansowo za pośrednictwem serwisu Patronite.pl. Jeśli podobają się Wam udostępniane przez nas treści i chcielibyście patronować naszej stronie, będziemy ogromnie wdzięczni za Waszą pomoc. Dziękujemy, że od tylu lat jesteście z nami, tworząc miejsce będące wyrazem miłości do X muzy!

Czym jest Patronite?

Patronite to wyjątkowe miejsce spotkania autorów (blogerów, artystów) z ich odbiorcami, którzy bez wychodzenia z domu mogą wesprzeć finansowo swoich ulubionych twórców, obserwować rozwój ich działalności, nawiązać kontakt i stworzyć bliższą więź, a w końcu wnieść realny wkład w działalność wybranego autora, zostając jego mecenasem. Założony przez Tadeusza Chełkowskiego i Michała Krawczyka serwis Patronite funkcjonuje od 2015 roku, a dziś pozostaje najpopularniejszą w Polsce platformą wspomagającą zdobywanie finansów przez twórców.

Portal znalazł się wśród laureatów listy New Europe 100, wyróżniającej innowatorów z Europy Środkowo-Wschodniej. Głównym celem Patronite jest pomoc autorom w pozyskiwaniu comiesięcznego wsparcia finansowego od osób prywatnych lub instytucji, które pozwoli na udoskonalenie ich pracy, wspomoże samorozwój i ułatwi realizację artystycznych celów. Z roku na rok serwis cieszy się coraz większym zainteresowaniem, a z jego pomocy korzystają kolejne, głośne nazwiska twórczego świata, jak np. Tomasz Sekielski. Obecnie najpopularniejszym kontem na Patronite pozostaje Radio Nowy Świat, które w ostatnim miesiącu uzyskało wsparcie w wysokości 664 tys. zł.

OldCamera.pl na Patronite – już teraz możesz zostać naszym Patronem!

Od kwietnia tego roku na Patronite.pl można również znaleźć konto naszego portalu! Zbiórka pomoże nam w realizacji podstawowych celów, dla jakich powstała OldCamera: w przygotowywaniu rzetelnych i ciekawych materiałów o historii kina, wielkich gwiazdach filmowych, reżyserach i arcydziełach X muzy. Zebrane pieniądze umożliwią nam pokrycie kosztów hostingu i administracji portalu, rozbudowanie naszej biblioteki literatury branżowej, zakup dostępu do legalnych źródeł starych filmów, które są często trudno osiągalne, wizyty w kinie, by podzielić się recenzjami nowości.

Za jeden z podstawowych celów zbiórki postawiłyśmy sobie również przygotowanie i wydanie kolejnej publikacji książkowej o tematyce starego kina. Możemy Wam zdradzić, że już niebawem nakładem wydawnictwa e-bookowo ukaże się w formie elektronicznej nasza pierwsza książka zatytułowana „Twarze i Maski. Ostatni wielcy kochankowie kina”, w której opisujemy pasjonujące historie romansów i związków małżeńskich największych gwiazd złotej ery kina. Widełki progów przy wyborze wsparcia naszego portalu ustawiłyśmy tak, że każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Każda przekazana kwota ma ogromne znaczenie dla rozwoju OldCamery, a nasi Patroni i Czytelnicy stają się równorzędnymi współtwórcami miejsca, które zrodziło się z wiary w magię starego kina i wyrażającego miłość do klasyków X muzy. Dziękujemy za każdą wpłatę i docenienie naszej inicjatywy!

OldCamera.pl Patronite

Nagrody dla Patronów OldCamery

Co otrzymasz w zamian za okazane wsparcie? W zależności od przekazanej kwoty na naszych Patronów czeka cały szereg nagród – w podziękowaniu za darowiznę w wysokości 10 zł otrzymasz zaproszenie do prywatnej grupy Patronów OldCamery na Facebooku, a wybierając kwotę 20 zł, na Twoją skrzynkę e-mail raz w tygodniu trafią specjalne rekomendacje filmowe z naszymi autorskimi opisami.

Tym, co najlepsze w naszym systemie przyznawania nagród jest jednak to, że z każdym kolejnym progiem otrzymujesz wszystkie poprzednie korzyści poza oczywistym bonusem. Decydując się na wsparcie naszej pracy redaktorskiej kwotą 50 zł, otrzymasz możliwość wyboru tematu naszego kolejnego artykułu, życiorysu lub rankingu, a jeśli „puścisz wodze fantazji” i wyrazisz własną sympatię dla nas wpłatą wysokości 100 zł, otrzymasz dodatkowo imienne podziękowania w naszych mediach społecznościowych – niech cały świat wie, że mamy tak wiernych fanów!

W ostatnim czasie nasi Patroni odebrali już pierwsze nagrody. Ponadto prywatna grupa Patronów OldCamery na Facebooku stale się rozrasta – udostępniamy w niej unikalne zdjęcia gwiazd starego kina, ciekawostki związane z największymi osobistościami X muzy oraz samymi filmami, cytaty dawnych mistrzów ekranu i dzielimy się własnymi przemyśleniami na temat kinematografii. Chcesz poznać przepis na słynnego burgera Big Kahuna z „Pulp fiction” i poczuć się jak Jules, bohater obrazu Quentina Tarantino? A może interesuje Cię życie prywatne i osobiste pasje wielkich hollywoodzkich gwiazd pokroju Paula Newmana, Hedy Lamarr czy Jacka Nicholsona? Koniecznie musisz więc dołączyć do naszej grupy! W chwili zostania naszym Patronem automatycznie otrzymasz zaproszenie do tego miejsca.

Zachęcamy Was do wspierania naszej pracy oraz zaglądania na nasz portal! Dziękujemy za dotychczasowe darowizny! 🙂

Link do konta OldCamery w serwisie Patronite:

https://patronite.pl/oldcamera